Üldkogu uus toimumisaeg!

Seoses kriisist tulenevate piirangutega ja eriolukorra lõppemisega, oleme olude sunnil pidanud muutma oma üldkogu toimumise aega. Eesti Koorijuhtide Liidu üldkogu toimub kolmapäeval, 10. juunil kl 12.00 Eesti Rahvusraamatukogus Tõnismägi 2. Koosolekust on võimalik osa võtta ka videosilla teel. Vastava kutse saab iga liige infokirjaga koos päevakorra ja majandusaasta aruandega.

Peale EKL üldkogu koosolekut toimub Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse, Eesti Kooriühingu ja Eesti Koorijuhtide Liidu algatatud avalik arutelu kriisi mõjudest koorimuusika kogukonnale ning võimalikest lahenduskäikudest. Arutelu toimub 10. juunil kl 14.00 Stenbocki majas, kus meie kogukonna esindus kohtub peaminister Jüri Ratase ja kultuuriminister Tõnis Lukasega. Koosoleku teemadest ja otsustest anname teada meie kodulehel.

Eesti Koorijuhtide Liit on ellu kutsutud kaitsma oma liikmete loomingulisi ja seaduslikke huve ja õigusi (pk II 2.1.1.), tegelikkuses me räägime aga kõigi Eesti koorijuhtide nimel. Toetamaks oma erialaliitu, palume EKL liikmetel tasuda oma iga-aastane liikmemaks 10€ / aasta.
Ootame aktiivset osavõttu Eesti Koorijuhtide Liidu üldkogust kolmapäeval, 10. juunil kl 12 Eesti Rahvusraamatukogus!

EKL juhatuse esimees
Heli Jürgenson