Toetusmeetmete infopäev Tallinnas 09.06

Tere, head kultuuritegijad – korraldajad ja kollektiivide eestvedajad!

Eesti Rahvakultuuri Keskus annab teile mitmeid võimalusi saada riigilt tuge ja toetuseid. Üks olulisimaid on laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide juhtide palgatoetus. Kuidas ja millal toetuse jagamine jätkub, kas on muudatusi, milliseid dokumente vaja ja milleks üldse toetus Teile vajalik on? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saate vastused otse allikast kui tulete osalema meie toetusmeetmete seminarile neljapäeval, 09.juunil kell 15.30 – 17.00 Tallinnas, Eesti Rahvakultuuri Keskuses (Vilmsi 55, Tallinn). Toetusega saate reaalselt kergendada oma kollektiivi rahalist seisu ja aidata tagada kollektiivi juhile sotsiaalsed garantiid!

Teile avavad teema osakonnajuhataja Margit Salmar ja spetsialist Kersti Sillaots, kes on otseselt toetuste jagamise väljatöötajad ning programmide menetlejad. Palun kasutage võimalust ja tulge selgust ning tuge saama, just otse allikast!

Teie huvi ja rohket osavõttu oodates!

Riin Kivinurm
rahvakultuurispetsialist Tallinna linnas
Eesti Rahvakultuuri Keskus
+372 5301 8346
riin.kivinurm@rahvakultuur.ee
www.rahvakultuur.ee

RAM-i proov Ants Sootsi ja Ester Mägiga

Kooritööst – kuidas kooriga hästi töötada – on kirjutatud käsiraamatuid, aga õpiku järgi seda tööd selgeks ei saa. Koorijuht on praktik, ta vajab oma kogemust koori ees. Palju saab õppida ka teistelt dirigentidelt, jälgides nende proove. Olen aastate jooksul näinud kolleegide proove Eestis ja kaugemal ning leian, et see on olnud mu elu parim koolitus.
Siin järgneb veel üks enda koolitamise võimalus – kuulata hoolikalt ühe proovi salvestust.
Loe edasi →

Kooride ja orkestrite küsitlus

Hea kollektiivi juht ja kontaktisik!

Eesti Kooriühing on koostöös alaliitudega läbi viimas veebiküsitlust, et teada saada, kuidas koorid ja orkestrid koroonaajal hakkama on saanud. Püüame välja selgitada, milline on COVID-19 pandeemia mõju kollektiividele ning millist abi nad vajaksid. Samuti uurime, kuidas on läinud esimesed voorud palgatoetusmeetmest toetuse taotlemisega.

Veebiküsitlusele palume vastata oma kollektiivi eest kollektiivijuhtidel või kontaktisikutel. Kui olete mitme kollektiivi juht, palume Teil vastata iga kollektiivi kohta eraldi, klikkides uuesti uuringu lingile.

Oleme väga tänulikud, kui leiate oma kiirete tegevuste kõrvalt aega, et vastata! See võtab aega kuni 5 minutit ning oma vastuseid saab saata kuni 20. veebruarini!

Küsitluse link:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0F0A2HllFMmvC4G7Tol3B4-Lh0LdzA-WVZt_oCxa48SiPHw/viewform?usp=sf_link